Drukarka wielkoformatowa Epson 7890

 

Od wielu lat prowadzę typowe studio fotograficzne i jak zawsze pamiętam to przy każdym zleceniu klientów występowały jakieś problemy. Zdjecia trzeba było wydrukować na ploterzu a tu a ni rusz.
Wysłużona już przez lata fotograficzna drukarka wielkoformatowa  firmy canon bardzo często się klinowała.  Zmuszeni byliśmy w tych sytuacjach korzystać z pomocy zaprzyjaźnionego zakładu i jego urządzeń.

 


Drukarka wielkoformatowa EpsonWymagało to czasu gdyż należało tam dojechać a dodatkowo czekać i liczyć, żebywszystko będzie wykonane dobrze. Pomyślalem sobie, że najlepszym sposobem na wytypowanie optymalnego dla mnie urządzenia będzie internet. Znalazłem kilka urządzeń ale non stop miałem jakieś zastrzeżenia. Były to drukarki z kiepskimi rozwiązaniami albo były zbyt drogie jak na moją kieszeń. Po godzinie przeszukiwania sieci natrafiłem na interesującą witrynę "www.drukarki-fotograficzne.pl" na której było zaprezentowane urządzenie takie jakie jest mi potrzebne! Zadzwoniłem do nich i uzyskałem bardzo cenne i szczegółowe  informacje na temat plotera Epson 7890. W urządzeniu tym, co dla mnie ma duże znaczenie z powodu liczenia się z kosztami nie ma wymiany głowicy drukującej jak w innym moim jeszcze starszym modelu. Na forum fotograficznym, nie pamiętam już którym znalazłem informację, że drukarka ta doskonałą i bardzo trwałą głowicę teflonową, która jest również super dokładna.  Epson  to bardzo innowacyjne technologie a urządzenia cechują się bardzo niskim poborem tuszy oraz idealnym odwzorowaniem barw i szczegółów. Tusze do drukarki, jak również papiery na których drukowane w dużych formatach zdjęcia wymienia się szybko i bezproblemowo. Jeżeli zastanawiasz się nad zakupem a tym samym wyborem drukarki wielkoformatowej to polecam firmę Epson. Używam tą drukarkę już od kilkunastu tygodni, jestem bardzo zadowolony zarwno z jakości jak i wygody pracy.
 

 

 

 

 

 

 

Komentarze