Tania fotoksiążka

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Które produkty fotograficzne są godne uwagi ?

Fotoksiążki

 

Okazji do zamówienia fotoksiążki jest bardzo dużo. Trzeba się tylko zmobilizować i opracować projekt. Zamówienie fotoksiążki to już pestka.

  • Wspomnienia zawarte w fotoksiążce

    Fotoksiążka online to doskonały sposób, by samemu zaprojektować pamiątkę, która będzie zawierała wspomnienia z najważniejszych i najpiękniejszych momentów. Fotoksiążka to również rozwiązanie, które pozwala Ci zaoszczędzić na wywoływaniu zdjęć i w jednym miejscu zgromadzić wszystkie ważne dla Ciebie zdjęcia. Są jednak osoby, które w dalszym ciągu preferują album do zdjęć fotograficznych, które mozna wklejać na poszczególnych stronach fotoalbumu. Takie tradycyjne albumy w dalszym ciągu cieszą się dużą popularnością. 

  • Fotoksiążka zamiast albumu fotograficznego

    Raczej do takiej sytuacji nie dojdzie choć z pewnością przejmą znaczną część tego rynku. Dla albumów fotograficznych znacznie większym zagrożeniem jest malejąca ilość zdjęć przenoszonych na papier. Badania jednej z firm pokazują że trend ten wynosi ok. 8% w Europie. Wiadomo jest że im mniej zostanie przeniesionych na papier tym mniej zdjęć zostanie włożonych do albumów fotograficznych.

  • Tani projekt fotoksiążki

    Aby zamówić fotoksiążkę niezbedny jest projekt zapisany w formie plików tif, jpg, pdf, psd.