Drukarka dla architektów i biur projektowych

 

 

Od kilkunastu lat prowadzę biuro urbanistyczne i o ile sięgam pamięcią to zawsze, przy każdym zleceniu występowały problemy w sytuacji gdy projekt należało wydrukować.
Nasza porządnie wysłużona drukarka wielkoformatowa CAD w szeregu przypadków odmawiała nam posłuszeństwa w ważnych momentach tym samym musieliśmy korzystać z usług innych firm np. punktów ksero, zaprzyjaaźnionego biura urbanistycznego. Trzeba było pojechać do nich i dodatkowo czekać i modlić się, żeby było zrobione jak należy.


Uznaliśmy, że nie ma co zwlekać i należy przeszukać w internecie dobrą drukarkę dedykowaną dla biur urbanistycznych i architektów.
Wyszukałem kilka urządzeń ale bez ustanku. Część z tych drukarek była z słabymi rozwiązaniami albo były zbyt drogie jak na zasobność mojego portfela. Po godzinie przeszukiwania internetu dotarłem na ciekawą stronę www.drukarki-fotograficzne.pl na której było zaprezentowane urządzenie skrojone na miarę moich potrzeb! Zadzwoniłem do nich i uzyskałem bardzo cenne i szczegółowe  informacje na temat plotera Epson 9890. W drukarce tej, co dla mnie jest bardzo istotne nie nie ma wymiany głowicy jak w moim starszym modelu. Na forach znalazłem informacje że drukarka ta bardzo trwałą głowicę teflonową, która jest również precyzyjna.  Epson  to bardzo postępowe technologie a urządzenia charakteryzują się bardzo niewielkim zużyciem atramentów oraz idealnym odwzorowaniem barw i detali. Zarówno atramenty jak i nośniki na których drukowane są zlecenia podmienia się wygodnie. Jeżeli zastanawiasz się nad wyborem urządzenia to polecam Epsona. Zapomniałem napisać o najważniejszym cena tego urządzenia jest niska i mniejsza niż u innych firm! Użytkuję tą drukarkę od kilku miesięcy, jestem zadowolony i mogę śmiało Tobie polecić !
 

 

 

 

 

 

Komentarze