Tania fotoksiążka

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Które produkty fotograficzne są godne uwagi ?

Drukarka dla studia fotograficznego

 

 

 

Czy tak jak inne studia fotograficzne potrzebujesz szybko zdjęć o profesjonalnej jakości Ku naszemu zdziwieniu coraz częściej mamy pytania o profesjonalne drukarki termosublimacyjne właśnie od klientów posiadających studia fotograficzne. Co nas jeszcze bardziej zaskoczyło to ..to, że oni je kupują. Studia te twierdzą, że kupują drukarkę bo:

DNP DS40 cena opinie - nie muszą jeździć do laboratorium fotograficznego

- mają powtarzalną jakość

- edycję zdjęć zoptymalizowali sobie pod własne wydruki

- mogą szybko klientowi zaoferować zdjęcia

- mogą drukować tam gdzie realizują sesję zdjęciową

 

Najnowsza drukarka DNP drukująca w formacie 20x30 przystosowana jest już do druku dwustronnego a tym samym umożliwia produkcję fotoaksiążek. Należy się tu zastanowić czy produkcję fotoksiążek czy fotoalbumów skoro jest to druk termosublimacyjny. Terminy te są często używane zamiennie choć reprezentują różne produkty. Tak więc fotoalbum http://fotoksiazka.co.pl/?fotoalbum,3 wykonywany jest w technologii opartej na papierze światłoczułym wywoływanym w mokrym procesie fotochemicznym a natomiast fotoksiążka http://fotoksiazka.co.pl/ to druk cyfrowy realizoany w urządzeniach takich jak Xerox, Canon czy Ricoh.  Tak więc fotoksiążka i fotoalbum dopełniają się a nie jak wiele osób sądzi są wzajemnymi zamiennikami.

 

Inne studia twierdzą, że dzisiaj nie potrzeba klientowi przekazywać zdjęć w formie drukowanej. jak widać opinie są podzielone. Jakie jest Twoje zdanie na ten temat ? Czy możesz ze swoją opinią ?

 

Dla Twojej informacji studia fotograficzne kupowały profesjonalną http://www.dnpds40.com.pl/  (skrót japońskiej firmy Di Nippon Printing) model
pozwalającej drukować w formacie 20x30, 20x25, 15x20. Rzadziej ale niektórzy decydowali się na drukarkę o maksymalnym formacie 15x23.