Tania fotoksiążka

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Które produkty fotograficzne są godne uwagi ?

Fotografie ślubne na całe życie

 

Ślub to bez wątpienia jedno z najważniejszych wydarzeń w życiu człowieka. Na idealną uroczystość składa się wiele aspektów, a jednym z nich jest z całą pewnością wybór profesjonalnego fotografa.


Fotografia ślubna staje się uwiecznieniem tego, co piękne, wyjątkowe, ale i również ulotne, z biegiem czasu przemijalne. W tym miejscu pojawia się rola fotografa ślubnego. Każdemu zapewne zależy, by był to "profesjonalista pełną gębą". Zdjęcia ślubne to przecież pamiątka na lata, wspomnienie na całe życie.


Przed fotografem ślubnym stoi trudne zadanie. Stara się on przelać duchowe szczęście dwojga młodych ludzi na papier. Ukazać to, co ważne. Nie chodzi o zbędne detale, lecz radość płynącą z obecnej chwili. Małżonkowie - oni są najważniejsi. Fotograf ślubny staje się reżyserem, kreatorem danego czasu.


Jak zatem wybrać fotografa ślubnego?

 

Gdzie szukać?

 

różne chwile ze ślubu

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Sprawa wydaje się prosta. Zasada - im szybciej, tym lepiej - ma w tym miejscu swoje uzasadnienie. Wcześniejsza rezerwacja pozwoli nam na lepszą ofertę wyboru. Profesjonalista szczyci się zazwyczaj starannie przygotowanym portfolio, własną stroną internetową, na której możemy podejrzeć jego dotychczasowe dokonania.  


Sporym dylematem małżonków pozostaje cena. Dlatego już na samym początku warto jasno sprecyzować zakres naszej usługi. Powinniśmy skontaktować się z domniemanym fotografem i rzeczowo omówić kwestie formalne. Spisać to, czego oczekujemy i prosić o wycenę usługi fotografa, z którym rozmawialiśmy. Zaoszczędzi nam to niemiłych niespodzianek i finansowych nieprzyjemności.

profesjonalny fotograf
Kolejna kwestia - umowa - rzecz bardzo ważna. Pamiętajmy, zawsze podpisujmy umowę. Stanowi ona ochronę naszą i fotografa.


Dzień ślubu to wyjątkowe wydarzenie. Jego przygotowaniom poświęcamy wiele czasu i starań. Najważniejsze, by wszystko udało się oraz zapadło w pamięci na długie lata każdego uczestnika tej uroczystości. Przyjemnie będzie bowiem za kilkadziesiąt lat usiąść wspólnie przy rozpalonym kominku i z radością w oczach kolejny raz obejrzeć wasze zdjęcia ślubne.