Tania fotoksiążka

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Które produkty fotograficzne są godne uwagi ?

Fotoksiążka - współczesny album fotograficzny

 

 

 

Fotoksiążka przypomina album fotograficzny  jaki można zobaczyć w każdej księgarnii lub na stronie https://www.szablony.in.  Ten album nie jest z drukarni lecz z zakładu fotograficznego i zawiera Twoje zdjęcia.

 

fotoksiążkiFotoksiążki w odróżnieniu od albumów fotograficznych wydawane są zazwyczaj w jednym egzemplarzu. Ostatnio zamawiane są już w wielu egzemplarzach dla firm, zespołów muzycznych, artystów.  Wykonywane są zazwyczaj z okazji ślubu, pierwszych (lub kolejnych) urodzin dziecka, chrzcin, komunii. Coraz częściej w tańszej formie wykonywane są fotoksiążki stanowiące dokument z wycieczki lub wakacji. Siegają po nie również instytucje do promocji swoich usług i produktów.

 

 

Cena fotoksiążki zależy od:
 

 • formatu
   
 • ilości stron
   
 • rodzaju okładki zewnętrznej
   
 • technologii wykonania zdjęć (na papierze fotograficznym, laserowym czy termosublimacyjnym)
   
 • tego kto opracował projekt (samemu czy zlecono to producentowi)

 

Fotoksiążki będą stopniowo wypierały tradycyjne albumy. Są bardziej atrakcyjne wizualnie, bardziej różnorodne i co najważniejsze bardziej podobają sie oglądającym. Popyt na fotoksiążki jest coraz większy.  Zakłady fotograficzne mogą być doskonałym pośrednikiem pomiędzy producentami a klientami w tej usłudze. Powinny się skupić na promocji tej usługi a nie producji (mają za mało zamówień aby się to opłacało).

 

 

Komentarze