Tania fotoksiążka

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Które produkty fotograficzne są godne uwagi ?

Tani projekt fotoksiążki

 

 

Aby zamówić fotoksiążkę niezbedny jest projekt zapisany w formie plików tif, jpg, pdf, psd. Muszą być to pliki wysokiej rozdzielczości aby w wydrukowanej fotoksiążce zdjęcia były dobrej jakości. Taki projekt można stworzyć samemu na swoim komputerze korzystając z drogich i zaawansowanych programów jak Photoshop, Corel, Album Xpress. Dla jednej czy kilku fotoksiażek nie warto kupować takiego programu. Nie warto również uczyć się obsługi zaawansowanych opcji.

 

Inną możliwością jest pobranie ze strony internetowej producenta fotoksiążek darmowego programu do tworzenia projektów fotoksiążek. Więcej na ten temat  informacji można znaleźć na stronie projekt fotoksiążki. Trzeba też pamietać, ze alternatywą dla fotoksiążki jest tani fotoalbum http://www.fotoksiazka.co.uk/?tani-fotoalbum-standard . Taki fotoalbum kosztuje niewiele więcej niż fotoksiążką ale za to charakteryzuje się wyższą jakością publikowanych zdjęć. Są to programy zazwyczaj o średnim stopniu trudności. Trzeba jednak trochę poćwiczyć i poznać dostępne opcje, funkcje i dodatki zanim przystąpi się projektowania. Stworzenie projektu z pewnością zabierze kilkadziesiąt godzin o ile będziemy robić go porządnie. Gotowy projekt możemy wysłać tylko i wyłącznie to tego producenta, od którego pobraliśmy program. Nasz projekt jest szyfrowany i inny producent go nie otworzy. Jest to poważne ograniczenie. Może się również zdarzyć sytuacja, że w naszym projekcie będą błędy i z tymi błędami otrzymamy gotową fotoksiążkę. Stracimy więc nie tylko sporo czasu ale poniesiemy stratę finansową.

 

Kolejną opcją jest skorzystanie z usług firmy zajmującej się projektowaniem fotoksiążek. Za kilkadziesiąt złotych w zależności od ilości stron w fotoksiążce możemy otrzymać gotowy projekt fotoksiążki możliwy do zamówienia na stronie internetowej www.szablony.in, który możemy przesłać do dowolnego producenta. Z projektu tego możemy złożyć zamówienie również po jakimś czasie i domówić kolejne egzemplarze. 

 

Z której opcji tworzenia projektu zależy od Ciebie. Każda z nich ma swoje plusy i munusy.

 

 

 

Komentarze