Tania fotoksiążka

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Które produkty fotograficzne są godne uwagi ?

Targi fotograficzne 2014

 

 

targi fotograficzneNa przestrzeni ostatnich 3 lat wyraźnie widać trend zmian w charakterze targów fotograficznych w Łodzi w zakresie części "FOTO".

 

O ile wcześniej większość oferty skierowana była do 2-ch głównych grup czyli "zakładów fotograficznych" i ogólnie ujmując "zaawansowanych fotografujących" to ostatnie targi wyraźnie zmierzają w kierunku usług fotografów ślubnych. Coraz mniej jest ofert urządzeń, materiałów eksploatacyjnych i technologii związanych z usługami realizowanymi przez zakłady fotograficzne. Zniknęła pokaźna grupa wystawców uczestniczących od wielu lat w tych targach związanych z tą częścią fotografii. Zniknęła też spora grupa wystawców - małych firm, z różnymi produktami fotograficznymi. Prawdopodobnie koszt uczestnictwa jest dla nich już zbyt wysoki. Może bardziej już się opłaca promować w internecie i stosować inne formy docierania do potencjalnych klientów.  Targi zmniejszyły swoją powierzchnię z 3 hal do 1.

Polecamy więc fotografom ślubnym odwiedzenie kolejnych targów fotograficznych w Łodzi. Oferta sprzętu jak i producentów fotoalbumów dynamicznie rośnie.

targi foto

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

targi fotograficzne w Łodzi targi foto video

 

 

 

 

targi fotograficzne 2014

 

 

Komentarze