Tania fotoksiążka

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Które produkty fotograficzne są godne uwagi ?

Fotokalendarz - uniwersalny prezent

 

Urodziny, imieniny, rocznice, święta - jest wiele okazji, gdy wręczamy sobie upominki. Z czasem kończą nam się pomysły i stajemy przed ogromnym problemem - co podarować bliskiej osobie.

 

Jednym z nietuzinkowych i na pewno - niezapomnianych - propozycji jest kalendarz do powieszenia na ścianę . To idealny prezent dla kogoś, kogo dobrze znamy - dzięki temu możemy taki kalendarz spersonalizować i mieć pewność, że spodoba się obdarowanemu. Fotokalendarz na ścianę może mieć formę jednej kartki na cały rok lub też, co bardziej popularne - osobnej kartki na każdy miesiąc. Jeśli znamy się dobrze z osobą, której przygotowujemy takie prezent - w kalendarzu możemy umieścić nasze wspólne zdjęcia - z wakacji lub imprez. Można też umieścić fotografie, które dana osoba bardzo lubi. Fotokalendarz na ścianę to także świetny prezent dla osób, których nie znamy zbyt dobrze. Możemy wtedy posłużyć się ich hobby przy wyborze zdjęć - jeśli to osoba lubiąca koty - świetne będą zdjęcia z tymi zwierzętami. Jeśli obdarowywany jest miłośnikiem militariów - należy przygotować fotografie z czołgami.

 

Podróżnikom do gustu przypadną malownicze pejzaże, a jeśli to miłośnik starych filmów - kadry z kultowych produkcji. Można także umieścić w takim fotokalendarzu komiksy z Dilbertem, czy żarty pracownicze - jeśli ma to być podarunek dla kolegi z pracy.

 

Fotokalendarz na ścianę to także idealny prezent dla babć oraz dziadków - umieszczając w nim zdjęcia dzieci i wnuków, będą im sprawiać radość każdego dnia. Kalendarze ze zdjęciami są więc idealnym prezentem dla każdego.

Komentarze