Tania fotoksiążka

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Które produkty fotograficzne są godne uwagi ?

Wynajem autobusów na wycieczki zagraniczne

 

Jesteśmy firmą świadczącą wysokiej jakości usługi transportowe dla grup zorganizowanych. Oferujemy wynajem autobusów warszawa  , które z powodzeniem zdadzą egzamin jako środek transportu przy wycieczkach szkolnych, turystycznych i objazdowych, wyjazdach integracyjnych, przewozach pracowniczych. W branży działamy już od 1991 roku, a od 22 lat jesteśmy częścią Europe- Tour.

 

Nasza oferta obejmuje również wynajem busów, również tych klasy vip. Nasze autobusy są przystosowane do warunków klimatycznych i drogowych, panujących na terenie całej Europy, a do tego są bardzo bezpieczne i wygodne. pojazdy przystosowane do dalekich tras są wyposażone w klimatyzację i ogrzewanie, komfortowe, rozkładające się fotele z zagłówkami i podnóżkami. Więcej szczegółów dotyczących naszej atrakcyjnej oferty znajdą Państwo na stronie internetowej.

 

Oferujemy wynajem luksusowego autobusu na wycieczkę zagraniczną.

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w branży. Specjalizujemy się w przewozie krajowym, jak i zagranicznym. Dbamy o komfortowe warunki podróżowania i profesjonalną obsługę klientów, a także o stałe podnoszenie jakości usług. Staramy się też stale rozwijać naszą ofertę. Dzięki temu cieszymy się dużym zaufaniem klientów. Komfortowe warunki podróżowania są dla nas priorytetem, a proponowane przez nas ceny są niezwykle atrakcyjne i konkurencyjne. Zatrudniamy tylko doświadczonych pracowników. Nasze autokary są w pełni wyposażone.

 

Posiadamy autobusy różnej wielkości, dlatego nasze usługi kierujemy zarówno do małych, jak i dużych grup. Z naszych usług mogą skorzystać zarówno osoby indywidualne, jak i grupy zorganizowane. Przy większych grupach proponujemy niezwykle atrakcyjne rabaty. Ciekawe promocje proponujemy również stałym klientom. Staramy się w pełni zaspokoić wszystkie potrzeby naszych klientów.  Nasza flota składa się z luksusowych i nowych autobusów, najstarsze z nich liczą tylko kilka lat. Wszystkie autobusy przechodzą skomplikowane kontrole. Dzięki temu gwarantujemy całkowicie bezpieczne przewozy. Oferujemy zarówno wynajem krótkoterminowy, jak i długoterminowy autokaru.